Vážení zákazníci, ve dnech 19. - 23.2.2024 čerpáme zimní dovolenou. Na emailu i telefonu budeme omezeně. Objednávky vyřídíme po návratu. Děkujeme za pochopení! Váš RichBarf
  • 1 z 2
 

Lněný olej 0,2 l

Neohodnoceno
 
Dostupnost Na vyžádání - objednáme :)
40 Kč
36 Kč bez DPH
   
Kód produktu 139
Značka Cerman
Kategorie Doplňky stravy
 

OLEJ LNĚNÝ - ZLATÝ

Panenský olej zastudena lisovaný v kvalitě pro lidskou spotřebu.

Doporučujeme jako prevenci před civilizačními chorobami, příznivě působí na trávicí a oběhový systém. Vyrobeno ze zlatého lnu olejného.

Země původu: ČR.

Semínko lnu je zdrojem nezbytných (esenciálních) mastných kyselin – tuků a olejů důležitých pro zdraví, které si tělo nedokáže samo vyrábět. Jedna esenciální mastná kyselina, která je obsažena v lněném semínku, je známá jako omega-3 mastná kyselina – kyselina alfa-linolenová. Kyselina alfa-linolenová není ovšem tak účinná jako omega-3 mastné kyseliny z rybího tuku. Lněné semínko obsahuje také omega-6 mastné kyseliny, tytéž zdravé tuky jako jsou v jiných rostlinných olejích. Navíc poskytují lněná semínka látky zvané lignany, které mají příznivé účinky na různé hormony a mohou pomáhat v boji proti rakovině, bakteriím, virům a plísním. Lněné semínko obsahuje až 800krát více lignanů než většina ostatních potravin. Esenciální mastné kyseliny účinkují v celém těle jako ochrana buněčné membrány, zevní blanky, která je jakýmsi strážcem všech buněk, propouští do nich potřebné živiny a brání vstupu škodlivin. Lněný olej snižuje cholesterol a tím chrání před srdečními nemocemi. Lněný olej zvláčňuje stolici a proto je vhodný k léčbě zácpy a obtíží při divertikulóze střev.
 
Dávkování:
5 ml / 4 kg hmotnosti psa, nepřesáhnout dávku 30ml denně
 
Obrázek je orientační.
 

 

 

 

Hmotnost 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: