Vážení zákazníci, ve dnech 19. - 23.2.2024 čerpáme zimní dovolenou. Na emailu i telefonu budeme omezeně. Objednávky vyřídíme po návratu. Děkujeme za pochopení! Váš RichBarf
  • 1 z 4
 

Max & Molly Ultrazvukový repelent na klíšťata a blechy ZeroBugs

Neohodnoceno
 

Max & Molly Ultrazvukový repelent na klíšťata a blechy ZeroBugs v různých barvách.

Dostupnost Zvolte variantu Na vyžádání - objednáme :) Na vyžádání - objednáme :) Na vyžádání - objednáme :) Na vyžádání - objednáme :)
Varianta
785 Kč
649 Kč bez DPH
   
Značka Max&Molly
Kategorie Ostatní
 

ZeroBugs je ideálním řešením, jak odpuzovat klíšťata a blechy od psů a koček zcela ekologickým způsobem.

ZeroBugs je zcela netoxický, neuvolňuje žádné chemické látky ani zápach.

Funguje tak, že vysílá řadu ultrazvukových impulsů, které jsou neškodné a nepostřehnutelné pro osoby i zvířata, ale ruší klíšťata a blechy.
ZeroBugs je obzvláště vhodné pro zvířata oslabená nemocí, pro štěňata a koťata, pro staré domácí mazlíčky a pro nastávající a kojící samice. Ideální pro zvířata, která přicházejí do styku s dětmi. Provozní dosah cca 1,5 metru.

Použití:
Odstraňte plastový jazýček pro připojení vestavěné lithiové baterie (nevyměnitelné). 5 bliknutí ukazuje, že je zařízení zapnuto. Po připojení je výdrž baterie asi deset měsíců. Chcete-li zjistit, zda ZeroBugs stále funguje, stiskněte tlačítko a zkontrolujte, zda kontrolka stále bliká. Připněte  ZeroBugs na obojek stranou se štěrbinami směrem k tělu zvířete.

ZeroBugs bylo testováno na vědeckých laboratořích univerzity v Camerinu v Itálii, které zařízení certifikovaly jako účinné a efektivní v boji s parazity domácích mazlíčků a jako bezpečné pro lidi sdílející s nimi domácnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: