Vážení zákazníci v úterý 24.4. bude zavřeno !!!

 

Doprava

Doprava

RichBarf.cz Vám nabízí několik druhů dopravy. V případě nejasností či dotazů nás neváhejte kontaktovat, snažíme se každému vyjít maximálně vstříc! 

1) Osobní odběr na prodejně na adrese Horní 1466/10, Praha 4 - Nusle - dle aktuální otevírací doby (http://www.richbarf.cz/nase-prodejna)

2) Rozvoz po Praze - při nákupu nad 1300,- Kč (bez DPH) rozvoz zdarma, při menším nákupu možné za cenu 8 Kč/km. Rozvoz zajištěn v termoboxech. Cena dopravy je účtována z prodejny a to trasa TAM i ZPĚT. Oblastí "Praha"se rozumí všechny adresy, jejichž PSČ začíná číslem 1- "jedničkou"

3) Přeprava společností GLS - Zboží zasíláme v úterý . Z Vaší strany je nutné zajistit převzetí zboží ihned, bohužel není možné předem určit čas doručení! Zboží bude zabaleno tak, aby nepodléhalo případnému rychlému rozmrznutí.  Bohužel nyní mražené neposíláme !!!

Dopravné:   do 10 kg - 140 Kč

                   do 20 kg- 175 Kč

                   do 30 kg - 209 Kč.

U této přepravy je možná platbu předem na náš bankovní účet, nebo na dobírku za příplatek 40Kč. Balíkem do 10-ti kg se rozumí váha zboží max.do 9 kg, balík do 20 kg max. 18 kg, balík do 30-ti kg max 28kg. Pokud balík přesáhne tuto částku, automaticky Vám účtujeme dopravné o stupeň vyšší. Těžší zásilky lze zasílat jen po domluvě, dle individuální ceny.

4) Česká pošta - max. hmotnost zásilky 10kg i s přepravním obalem. Při objednávce nad 1300,- Kč (bez DPH) doprava zdarma. Česká pošta u nás balíky vyzvedává v úterý a ve čtvrtek.

  1. Balík do ruky- zásilka na Vaši adresu, informačí SMS a email o stavu Vaší zásilky, doručení do druhého dne, cena služby: 99Kč, při platbě předem na náš účet 
  2. Balík na poštu - zásilka Vám bude uložena na Vámi vybrané pobočce České pošty, cena služby: 95,-Kč, při platbě předem na náš účet
  3. Obálka (doporučené psaní) - pouze pro objednávky do 1kg, které je možné poslat v obálce o velikosti max A4,cena služby: 55Kč. při platbě předem na náš účet                      

                             POZOR - POŠTOU nelze zasílat mražené zboží!

5) Slovenská pošta - max. hmotnost zásilky 10kg i s přepravním obalem. Balíky do 5 kg: dopravné 150,-Kč při platbě předem na účet nebo na dobírku 180.-Kč. Balíky do 10 kg: dopravné 200Kč při platbě předem na účet nebo 240 Kč při platbě na dobírku. POZOR - nelze zasílat mražené zboží!

6) Uloženka - od expedice je zboží na pobočce do 2. dne a je zde pro Vás uloženo po dobu 7 dnů. Lze platit pouze v hotovosti, nikoliv platební kartou. Cena služby: 55 Kč při platbě předem na náš bankovní účet, 70 Kč při platbě při převzetí zboží na pobočce Uloženky POZOR - nelze zasílat mražené zboží.

Platba 

Za objednané zboží lze platit:

1) v hotovosti - při osobním odběru či rozvozu - ZDARMA (pokud je to možné, připravte si prosím přesnou částku)

2) bankovním převodem na účet vedený u Fio (č. ú. 2800926054 / 2010), jako variabilní symbol prosím použijte číslo objednávky - zdarma

3) dobírkou u ČP  + 28 Kč.

4) dobírkou u GLS  + 40 Kč

5) dobírkou u Uloženka.cz  + 15 Kč.

6) dobírkou u Slovenské Pošty  + 30 - 40 Kč.

Máte otázku?

Napište nám

Close