Novinka Efekt lupa
 

Canvit Snacks Cat Urinary 100g

Neohodnoceno
 

Funkční pamlsek s kuřecím, sušenými brusinkami, kopřivou, břízou převislou a omega-3 nenasycenými mastnými kyselinami pro prevenci zánětu močového měchýře koček s neodolatelnou chutí.

Dostupnost Na vyžádání - objednáme :)
59 Kč
53 Kč bez DPH
   
Kód produktu 809
Značka Canvit
Kategorie Kočky
 

Záněty močového měchýře u koček patří mezi velmi časté problémy. Zánět močového měchýře je velmi bolestivé onemocnění, které se projevuje častým čůráním a močením mimo záchod. Brusinky, kopřiva a bříza převislá jsou přírodním zdrojem vitamínů, antioxidantů a látek, které preventivně působí proti zánětu močového měchýře. Mají silné antibakteriální účinky, blokují uchycení bakterií, vytvářejí ochrannou vrstvu sliznice močového měchýře, zvyšují produkci moči a potlačují nepříjemnou bolest. Pamlsek Canvit Urinary Health Care Snack je prevencí před záněty dolních cest močových u koček, a navíc vaší kočce skvěle chutná.

  • Komplex bylin k podpoře zdraví močových cest. 
  • Obohaceno kopřivou působící jako antioxidant, brusinkou s antimikrobiálními vlastnostmi a břízou převislou, která působí močopudně. 


Indikace:

  • Prevence při opakovaných zánětech močového měchýře 
  • Doplněk terapie zánětu dolních cest močových u koček 

Způsob použití: pamlsek se podává přímo z ruky 
Doporučená denní dávka: 3-4 kostičky na 1 kg váhy zvířete
10 kostiček pro 3kg kočku obsahuje: sušené rostliny - brusinka 35mg, kopřiva 40mg, bříza převislá 20mg; omega-3 nenasycené mastné kyseliny (EPA, DHA) 150mg
Balení: 100g (280 kostiček, pro kočku o hmotnosti 3kg vystačí na 30 dnů)

Hmotnost 0.1 kg